Állásajánlat

Olyan fiatal munkatársat keresünk csapatunkba, aki szereti a kihívásokat és a változatos munkákat. A projektekben a legújabb technológiákat, szoftvereket használjuk, így az önálló tanulás, kreatív gondolkodás és az angol nyelv ismerete szükséges a jelentkezőnek:

Junior rendszermérnök

Fő feladatkörök:

  • Microsoft szoftver alapú infrastruktúra fejlesztési projektekben való részvétel végrehajtóként
  • Projekt részfeladatok elvégzése, tervezésben és tesztelésben való közreműködés
  • A részfeladatok önálló kidolgozása
  • Infrastruktúra elemek alapos megismerése (Windows Server család)

Elvárások:

  • Meglévő felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Hálózati szolgáltatások (Active Directory, DHCP, DNS stb.) alapvető ismerete
  • Windows Server általánosan használt szolgáltatásainak alapvető ismerete
  • Office szoftverek erősen haladó felhasználói szintű ismerete
  • Fejlett probléma-megoldási készség
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Új ismeretek gyors elsajátítása
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Előnyt jelent:

  • Windows desktop image készítési és terítési eljárások ismerete
  • Windows 2008/2012 szerverkörnyezet ismerete és üzemeltetési gyakorlata
  • Microsoft Exchange, SCOM, SCCM, SQL szerver ismerete és üzemeltetési gyakorlata

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat
  • Változatos munka, önálló munkavégzés